• 2021/2022

    • Celoštátne kolo

        • Tomáš Margolien

        • 2. miesto
        • SOČ · Celoštátne kolo · 2021/2022
    • Krajské kolo

        • družstvo

        • 2. miesto
        • Basketbal · Krajské kolo · 2021/2022
        • Tomáš Margolien

        • 1. miesto
        • SOČ · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Veronika Dominová

        • 2. miesto
        • Bedminton · Okresné kolo · 2021/2022
        • Mária Lendelová

        • Bedminton · Okresné kolo · 2021/2022
        • družstvo

        • 1. miesto
        • Basketbal · Okresné kolo · 2021/2022
        • Emanuela Harantová

        • 2. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
    • 2020/2021

    • Celoštátne kolo

        • Mário Tomčko

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Emma Makvová

        • úspešná riešiteľka
        • iBobor · Celoštátne kolo · 2020/2021
    • Krajské kolo

        • Viktória Hlaváčová

        • 3. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2020/2021
    • Okresné kolo

        • Freya Angermayerová

        • 2. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2020/2021
    • Školské kolo

        • Mário Tomčko

        • Matematický klokan · Školské kolo · 2020/2021
    • 2019/2020

    • Celoštátne kolo

        • Lucia Samašová

        • 3. miesto
        • SOČ · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • Krajské kolo

        • Lucia Samašová

        • 2. miesto
        • SOČ · Krajské kolo · 2019/2020
        • Téma práce: Výtvarný svet detí s ADHD a vplyv arteterapie v MŠ
    • Okresné kolo

        • družstvo

        • 2. miesto
        • Hádzaná · Okresné kolo · 2019/2020
        • družstvo

        • Basketbal · Okresné kolo · 2019/2020
        • Natália Kobydová

        • 1. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
        • Veronika Dominová

        • 3. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
        • Mária Lendelová

        • 3. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
        • Monika Štefkovičová

        • 3. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
    • Kontakty

      • Súkromná stredná odborná škola pedagogická, Gagarinova 2490/13, 955 01 Topoľčany
      • +421 38 532 0440
      • Gagarinova 2490/13,
        955 01 Topoľčany

        Topoľčany
        Slovakia
  • Staňte sa naším fanúšikom

  • Počítadlo návštev

    Počet návštev: 5552