• Biela pastelka

Dňa 23.09.2022 prebiehala na škole verejná zbierka s názvom Biela pastelka, ktorá zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom je podpora ľudí so zdravotným postihnutím. Výnos je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

• Burza informácií a Burza práce 2022

V Dome kultúry v Topoľčanoch sa pod záštitou Úradu práce sociálnych vecí a rodiny opäť po nejakej dobe konala Burza informácií a Burza práce. Aj naša pedagogická škola prezentovala svoje študijné odbory. Ochotne sme odpovedali na otázky záujemcov o štúdium. Tešíme sa aj na osobné stretnutie s vami na Dni otvorených dverí.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Plavecký výcvik.

Žiaci 2. ročníkov absolvovali základný plavecký výcvik v Topoľčanoch. Usilovne sa zdokonaľovali v plaveckých štýloch pod vedeným plaveckého inštruktora a naučili sa správnu techniku plávania, ktorú určite využijú vo svojej praxi v materskej škole.

• „Nezabudnutí susedia“

Do fotogalérie bol pridaný nový album „Nezabudnutí susedia“.

V piatok 9. septembra, v Deň obetí holokaustu a rasového násilia, sa niektorí žiaci našej školy zúčastnili celoslovenskej spomienkovej tryzny „Nezabudnutí susedia“. Židovským cintorínom v Topoľčanoch sa rozliehal zvuk sirén, príhovory, životný príbeh topoľčianskeho rodáka Waltera Frieda, ale najmä mená obetí holokaustu. Na ich pamiatku sme aj my symbolicky zapálili biele sviečky...

• Otvorenie školského roka 2022/2023

Do fotogalérie bol pridaný nový album Otvorenie školského roka 2022/2023.

Letné prázdniny sú neodvratne za nami a my sme s chuťou a radosťou otvorili brány našej školy. Veríme, že si všetci dostatočne oddýchli a načerpali nové sily a možeme sa spoločne pustiť do tvrdej práce a štúdia nových zaujímavých vecí. S radosťou sme privítali aj našich nových prvákov a nových kolegov a škola je opäť plná života. Prajeme všetkým úspešný vstup do nového školského roka. Nech sa nám všetkým darí!